Uniso teikia paramą viso projekto metu

9
Uniso teikia paramą viso projekto metu

Sprendimas, prieinamas patyrusiems „pasidaryk pats“.

Pasiūlymas savarankiškai statyti gali kiekvienas, įvaldęs renovacijos pagrindus. Pageidautina pirmoji patirtis, kad „patvirtintas meistras“ būtų savarankiškas savo svetainėje. Jame tiesiog reikia įrengti a gręžtuvas, atsuktuvas ir dėlionė pjaustyti plokštes. A pastoliai arba kopėčios nors taip pat galima tikėtis stabilumo.

Savarankiškai statytojas gali apšiltinti vienas arba poromis, priklausomai nuo savo namo sienų aukščio. Kitas privalumas – šiltinimo sprendimas prisitaiko prie visų tipų konstrukcijų ir visų atramų.

Koncepcija pateikiama kiekviename statybvietės etape

Prieš pradėdamas šiltinti savo namą, savarankiškai statytojas gali aplankyti vykstančias statybvietes. Tai leidžia jam suprasti, kaip paprasta įgyvendinti ir atlikti apdailą. Tada techninių pardavimų atstovas atvyksta pas būsimą savarankiškai statantį asmenį, kad surastų namą ir įvertintų sklypo tinkamumą. Jis atlieka matavimą, kuris bus naudojamas kompiuteriniam maketui realizuoti (skirtingų plokščių išdėstymo planas). Savarankiškai statytojas gali kreiptis į techninių pardavimų atstovą arba techninį skyrių kiekvienu savo klausimu bet kuriame statybvietės etape. Tai garantuoja įrengimo kokybę ir šio sprendimo efektyvumą.

Pilnas komplektas, identiškas amatininkų rinkiniui

Tam reikia tam tikro laikotarpio 3 mėnesiai gaminant plokštes pagal išmatavimus, kurių ilgis svyruoja nuo 2,50 m iki 10,40 m. Per šį laikotarpį savarankiškai statytojas gali paruošti savo aikštelę: išardyti latakus, nuimti vyrius ir patikrinti langų apvadų būklę… Tada jis gauna komplektas su iš anksto supjaustytomis plokštėmis taip pat pamoka detalizuojant visas pozų formas ir jų subtilybes, kad žingsnis po žingsnio vadovautųsi savarankiškai statytojui. Priklausomai nuo numatomų šiluminių savybių, į komplektą galima integruoti izoliacijos sutvirtinimą.

Daugiau informacijos : www.uniso-isolation.fr

Leave a Reply