„Sony“ atskleidžia savo WH-1000XM5 ausinių išleidimo datą

11
„Sony“ atskleidžia savo WH-1000XM5 ausinių išleidimo datą
„Sony“ atskleidžia savo WH-1000XM5 ausinių išleidimo datą

Ažiotažas apie Sony naujos kartos WH-1000 serijos ausines netrukus išsipildys, gegužės 12 d., ketvirtadienį, paskelbus oficialų WH-1000XM5 išleidimą.

„Sony“ yra šio pranešimo „Twitter“ šaltinis per #Jūsų pasaulis prasideda čia

Nors oficialiai nebuvo paskelbta jokios informacijos ar nuotraukų, anonso vaizdas sutampa su anksčiau nutekėjusiais vaizdais, o datos atitinka išleidimo kas 2 metus modelį.

Nutekėjusios specifikacijos rodo Bluetooth 5.2 ryšį ir 40 valandų baterijos veikimo laiką. Taip pat bus integruotas ausinių lizdas. Tikimasi, kad WH-1000XM5 turės greito įkrovimo galimybes, o pilnas įkrovimas bus pristatytas per 3,5 valandos (210 minučių).

Kitos funkcijos apima dar patobulintą garso ir triukšmo slopinimą bei itin patogų ir praktišką dizainą.

Kainos ir pasaulinis prieinamumas dar neatskleidžiami, tačiau kai kurie teigia, kad jis bus paleistas už 399 USD. Ši nauja „Sony“ versija siekia konkuruoti su geriausiomis šiuo metu triukšmą slopinančiomis ausinėmis, tokiomis kaip „Apple“ „AirPods Max“.

Tuo tarpu tikrai yra geras pasiūlymas įsigyti WH-1000XM4, kuris visada yra puikus ir prieinamas, nes žinome, kad įtampa rinkoje šiuo metu yra labai stipri ir mes per daug nekantraujame laukti… kai kurie nusivils, kad TURĖS NIEKO.

Mėgstamiausias: Sony WH-1000XM4

Štai mano GPS skirtas važiuoti dviračiu! Garmin Edge 830 yra tikra sėkmė, nes įjungtas daugiau nei 15 valandų žemėlapių sudarymas ir dabar visiškai tobulas jutiklinis ekranas, kuris reaguoja į pirštą ir akį, kaip išmanusis telefonas.

Sukurkite maršrutą „Strava“ arba „Garmin Connect“ ir jis iš karto persiųs į jūsų GPS. Jei skubate ar esate nepažįstamoje vietoje, kilpos generatorius tiesiog jus nukreips. Jei nuspręsite pakeisti maršrutą ir pasirinkti kitą maršrutą, perskaičiavimas vyksta automatiškai ir jums bus pasiūlytas naujas maršrutas.

Peržiūrėkite mano geriausių GPS reitingą, kad sužinotumėte daugiau!

GPS dviratis

Similar Posts

Leave a Reply