Puikūs kambariniai augalai sausio mėnesiui

9
Puikūs kambariniai augalai sausio mėnesiui

Šie patalpų medžiai su gausia lapija ir išskirtinėmis formomis turi papasakoti istorijas. Nepaisant įspūdingo dydžio, Totem augalai atneša mums atsipalaidavimą. Sutelkite dėmesį į 4 Totemo augalus: Beaucarnéa, Polyscias, Dracaena ir galiausiai Pachira.

Beaucarnea, kartais pravardžiuojamas dramblio pėda, suteikia malonų kontrastą tarp jos tiesus kamienas ir jo karūnoje auganti tamsiai žalia lapija. Be to, jo ypatingas siluetas išlieka harmonijoje su kambariniais medžiais, kurių kamienai apaugę lapais. Beaucarnéa yra akį traukiančio stiliaus. Tai suteikia namams tikro išskirtinumo, suteikiant jam „tropinį“ ir originalų vaizdą. Beaucarnea yra atsparus augalas, kilęs iš Meksikos ir gali gyventi dešimtmečius. Dėl savo ilgaamžiškumo jis bus daugybės įvykių liudininkas! Be to, jūsų Beaucarnea neabejotinai galės jus išgyventi ir būti perduota, nes pasaulyje yra 350 metų senumo Bocarnea.

Du patarimai, kaip tai padaryti : tau nereikia neperlaistykite Beaucarnéa, nes jis išlaiko vandenį kamieno ir pagrindo lygyje. Ir norėdami gauti naudos iš puikios formos Beaucarnea, padėkite jį šviesioje vietoje, nepalikite tiesioginio saulės spindulių.

Polyscias pravardžiuojamas šešėline žvaigžde. Iš tiesų, šis augalas, kilęs iš Naujosios Zelandijos ir Ramiojo vandenyno salų, mėgsta pavėsį. Tai yra šešėlyje, kad polisčiai gali išskleisti savo tokias ypatingas šakasapsirengęs didingais lapais nuo galvos iki kojų. Lapų spalva skiriasi priklausomai nuo polisčių veislės ; jie gali būti žali, geltoni arba balti. Šis aukštas augalas augs tiesiai ir jo forma išliks gana kompaktiška; todėl šis puikus kambarinis augalas puikiai tiks ir mažesnėse erdvėse.

Etimologiškai Polyscias sudarytas iš dviejų graikiškų žodžių : “poli” reiškia ” daug “, taip pat „scias“, o tai reiškia „ šešėlis “. Todėl tai a augalas, kuris puikiai vadinasi!

priežiūros patarimai : Polyscias yra diva, kuriai reikia nuolatinio dėmesio, todėl a lengvas reguliarus laistymas, o ne vienas perteklinis laistymas. Šis augalas suteiks jūsų interjerui ramybės ir jaukumo. Tačiau būkite atsargūs, nes Poliscias yra gana jautrus vietos pasikeitimams.

Dracena tikriausiai yra Totemų augalų drakonas. Iš tikrųjų jo graikų kilmės pavadinimas reikštų „drakono raitelis“, tačiau iš tikrųjų Dracena mieliau būtų duoklė anglų šturmanui serui Francisui Drake’ui. Pastarasis tikrai būtų jį parsinešęs iš vienos savo ekspedicijos. Dracena daugiausia kilusi iš Afrikos ir pusiaujo Azijos atogrąžų miškų.. Šis didelis kambarinis augalas pasižymi savo lapų ornamentas žalios, geltonos ir auksinės spalvos. Jis taip pat kartais randamas su rausvos arba raudonos spalvos užuominomis lapijoje. Tačiau jo lapai nėra vienintelis šio augalo argumentas. A Vis dėlto tyrimą atliko NASA švaraus oro tyrimasir tai parodo Dracaena yra nepaprastas oro valytuvas! galiausiai, šis tvirtas krūmas, netikras palmės dvynys, įneša egzotiško oro į bet kokį interjerą. O tiems, kurie dar nėra įsitikinę, dracenos atnešta egzotika puikiai dera su kitais kambariniais augalais, kurių lapija ne tokia tanki.

Patarimai, kaip dracenai klestėti : a saikingai laistyti, tik tada, kai jo dirvožemis išdžiūvo. Geriau retkarčiais apipurkšti jo lapus. Kalbant apie tai, kur jį įdėti, Dracena nėra saulės vonių mėgėja. Gana šviesi vieta leis išlaikyti gražią lapiją.

Norėdami baigti šį dėmesį Totem augalams, pachira. Šis konkretus augalas turi kamieną, sudarytą iš dviejų ar trijų pynių. Kinų tradicijos tai laiko sėkmės žavesiu, kai pintas kamienas atkartoja 5 rankos pirštus. Be to, jo žalios rankos užfiksuoja sėkmę ir sėkmę pagal kinų feng shui tradiciją, o jo susuktas kamienas išsaugo lapų surinktą lobį. Be to, Azijoje Pachira pravardžiuojama „pinigų medžiu“; dėl šios priežasties jis tradiciškai siūlomas įkurtuvėms.

Keletas priežiūros patarimų : Pachira neturėtų būti dedama tiesioginio sąlyčio su saule ; tai augalas labai jautrus tiesioginiams saulės spinduliams. Būkite atsargūs, kad nepaskęstumėte savo Pachira. Be to, šis augalas vandens prašo tik tada, kai jo dirvožemis visiškai išdžiūvo. Ir Kad žalumynai būtų sveiki, svarbu juos reguliariai purkšti!

Leave a Reply