neklysdami išsirinkite tinkamą geotekstilę!

7
neklysdami išsirinkite tinkamą geotekstilę!

SOPREMA geotekstilė: didelio atsparumo daugiafunkcis veltinis

Daugiafunkcinis SOPREMA geotekstilės asortimentas tinka daugeliui paskirčių ir leidžia įvairiai išdėstyti! Ar dėl atskirti du medžiagų sluoksnius, pagerinti grindų atsparumą ar net apsaugoti medžiagas, jautrias pradūrimams, tinkamas refleksas yra naudoti SOPREMA geotekstilę! Atsparus puvimui, neteršiantis, neteršiantis ir netoksiškas augalams, SOPREMA geotekstilė, nusausindami ir išvengdami žemės ir žvyro maišymosi, riboja piktžolių ataugimą ir stabilizuoja jūsų kelius.

Pavyzdžiui, tiesiant žvyro važiuojamąją dalį, į produktas nusėda tarp žemės ir žvyro. Dėl savo atskyrimo ir drenavimo funkcijos jis riboja sėklų patekimą į dirvą, jų daigumą ir vandens sąstingį. Tai reiškia jums: mažiau priežiūros ir valymo su piktžolių naikintuvu!

Polipropilenas ar poliesteris? Kiekvienai situacijai jos sprendimas!

Polipropileno ir poliesterio mechaninis ir cheminis atsparumas skiriasi. Atsižvelgiant į jų panaudojimą, reikėtų parinkti tinkamiausią medžiagą.

  • Skirta atskirti tarp sluoksnių nešlapiomis medžiagomis ir po medinėmis plokštėmis iš terasos, poliesterio geotekstilė (arba PES) yra tinkami.
  • su betonu ar gruntu besiliečiančios konstrukcijos (pavyzdžiui, žvyruotus įvažiavimus), geriau naudoti polipropileno geotekstilė kurios yra atsparesnės rūgštims ir šarmams.

Kokią gramatūrą turėtumėte pasirinkti savo ritiniui?

Gramatūra priklauso nuo geotekstilės vaidmens:

  • Tik skiriamasis sluoksnis: paprastai pakanka 100 g/m² geotekstilės.
  • Drenažo sluoksnis: mažiausiai 180 gsm geotekstilė.
  • Apsauginis sluoksnis: 300 g/m² geotekstilė suteikia pagrindinę apsaugą nuo pradūrimo.

Prekės ženklas siūlo įvairių gramatų baltos arba juodos geotekstilės patenkinti visus jūsų poreikius.

  • Geotekstilė Polipropilenas SOPREMA 100 g/m2 : Tai yra skirtas sodo žvyro takams realizuoti (nėra arba labai mažas transporto priemonių eismas) ir ant viršaus įdėtas smulkus žvyras arba smėlis. Vietoms po terasomis ar juodo žvyro takais rekomenduojama naudoti juodą geotekstilę.

Jis taip pat skirtas stabilių medžiagų atskyrimui (po plastikine plėvele, po nepermatomomis plytelėmis ir kt.).

  • Geotekstilė Polipropilenas SOPREMA 180 g/m2 : jis naudojamas praėjimų, kuriuose gana dažnai pravažiuoja transporto priemonės ir akmenukų, akmenukų ar kitų sunkių gaminių išdėstymas. Jis taip pat naudojamas atskyrimui aplink kanalizaciją ir hidrotechnikos statinius (barstymui ir kt.).
  • Geotekstilė Polipropilenas SOPREMA 300 g/m2 : paprastai naudojamas kaip apsauginis sluoksnis nuo pradūrimo ir rekomenduojamas važiuojamosios dalies sutalpinti automobilius.

Lengvas įgyvendinimas!

Montavimo darbai prieinami visiems „pasidaryk pats“ entuziastams. Pasiūlykite 1m x 25 metrų ritiniais, jos įgyvendinimas labai paprastas: Geotekstilei sumontuoti pakanka paprasto išvyniojimo. Tačiau būkite atsargūs, kad juostelės persidengtų maždaug dvidešimt centimetrų.

Gera žinoti

SOPREMA geotekstilė pagaminta iš medžiagos 100% sintetika, jie yra neatskiriami ir galės išlaikyti šią funkciją visam laikui. Be to, pluoštai sujungiami adatomis (pluoštai sujungiami maišant) ir termiškai suvirinami. Ši surinkimo technika leidžia derinti geras tempimo charakteristikas (taigi ir atsparumą sluoksnių atsiskyrimui) ir gerą pralaidumą (taip išvengiant vandens sulaikymo).

Grupė SOPREMA

Nepriklausoma grupė nuo jos įkūrimo daugiau nei prieš šimtmetį Elzase (1908 m.), SOPREMA yra viena iš pasaulyje pirmaujančių kompanijų hidroizoliacijos srityje, taip pat izoliacijos ir apsaugos specialistė.

Daugiau informacijos : www.particuliers.soprema.fr

Leave a Reply