Narcizas priima artėjantį pavasarį

8
Narcizas priima artėjantį pavasarį

Šis sudėtingas svogūninis augalas neturi lygių akimirksniu spinduliuoja interjeru. Iš tiesų, jo žydėjimas yra greitas: nuo vasario mėnesio anksčiausiam narcizui, todėl jis gali susiformuoti betarpiška pavasario atmosfera. Narcizas skleidžia stiprų kvapą ir auginamas tiek vazonuose, tiek žemėje. Interviu akivaizdžiai nebus tas pats, vazoninis narcizas žydės tik tais metais, kai bus pasodintas. Tačiau būkite atsargūs, šis augalas ir ypač jo svogūnėlisgali būti toksiškas, reikės pasirūpinti, kad šuo jo neėstų!

Norėdami sukurti a moderni atmosfera tavo namuose, pasodinkite į didelį vazoną kelis tos pačios spalvos narcizus, susiedami juos su kitomis netikėtesnėmis veislėmis. Hiacintas ir tulpė nuostabiai susituokia su Narcizu. Jūs turite rasti augalą, kuris kartu su Narcizu geriausiai papuoš jūsų puošmeną!

Įvairūs Narcizai nustebins jus savo 88 skirtingomis veislėmis ir spalvomis paprasta balta, balta su spalvotu trimitu arba visos spalvos. Narcizai skirstomi į 12 kategorijų, įskaitant: vienvietis, dvivietis, paprastas arba dėmėtas, su ilgomis geltonomis karūnomis arba mažomis baltų žiedų grupelėmis. Turėtumėte tai žinoti visos šios rūšys yra laukinio narcizo hibridizacijos produktas, egzistuoja šimtmečius.

Priežiūros patarimai:

Narcizai, kaip rodo jų pavadinimas, mėgsta būti dėmesio centre. Taigi, Jie mėgsta būti lepinami ir reguliariai laistomi, o tai garantuoja jiems reikšmingą augimą ir gražų žydėjimą. Jie taip pat mėgsta degintis patalpoje, tačiau, kad nematytų, kaip jie auga kampu, nepamirškite jų karts nuo karto apversti. Pagaliau, Nupjauti išblukusias gėles Narcizui naudinga, nes leidžia augalui papildyti svogūnėlyje sukauptą energijos dozę.

Žinoti :

Šio augalo etimologija kilusi iš graikų mitologijos. Iš pradžių Narcizasveltui medžiotojas, kuris buvo beprotiškai įsimylėjo savo atspindį vandenyje. Norėdamas apkabinti savo atvaizdą, atsispindintį ant vandens, įkrito į jį ir nuskendo. Jaunasis Narcizas dabar įkūnija to paties pavadinimo gėlę, kuri buvo taip pavadinta, nes pasilenkia kaip Narcizas pabučiuoti savo atspindį.

Geltona yra geriausia narcizo spalva švęsti Velykas.

Trumpa Velso nacionalinės herbo istorija: Narcizas. Iš pradžiųNarcizas nebuvo oficiali emblema, ši funkcija grįžo į porą! Iš tiesų, viduramžių pradžioje kareiviai dėvėjo jį ant kepurių, kad išsiskirtų vienas nuo kito priešo akivaizdoje. Todėl nesunku suprasti, kodėl ji išstūmė šią daržovę kaip nacionalinį herbą!

www.maplantemonbonheur.fr

Leave a Reply