Kurį fotoaparatą pirkti 2022 m.

14
Kurį fotoaparatą pirkti 2022 m.
Kurį fotoaparatą pirkti 2022 m.

Išsirinkti fotoaparatą niekada nėra lengva. Pasiūla yra labai įvairi, o rinkodara kartais klaidina realią įrenginių talpą. Šis pasirinkimas siūlo įrenginius nuo 500 € iki daugiau nei 5000 € ir yra skirtas tiems, kurie nori turėti galimybę išnaudoti visas savo įrenginio galimybes nesijausdami suvaržyti.

Taigi visi čia pateikti įrenginiai leidžia įdomiai išplėsti nustatymus ir atjungti automatinius mechanizmus, kad būtų galima optimaliai valdyti. Jei tai akivaizdu įrenginiuose, kurių kaina viršija 1000 €, tai toli gražu ne pigesniuose įrenginiuose.

Siūlau pirmiausia atrasti esminius atrankos kriterijus renkantis fotoaparatą, kuris leis jums klestėti fotografijoje, bei geriausių šio momento fotoaparatų atranką.

Šios 2022 m. atrankos atrankos kriterijai

Šiai atrankai reikėjo apibrėžti kai kuriuos esminius kriterijus:

  • Jutiklis su stabilizatoriumi : Tai labai svarbus kriterijus, kad būtų galima daryti gražias nuotraukas rankoje be fotoaparato sujudėjimo net ir mažu greičiu, kai pradeda mažėti šviesa
  • Gera ergonomika : Fotografuoti su plyta rankose yra baisiai nemalonu! Fotoaparatas su gera rankena ir gerai išdėstytais mygtukais leis fotografuoti viena ranka, kai to reikalauja aplinkybės.
  • Pažangūs nustatymai : Be automatinio, rankinio, užrakto prioriteto ar diafragmos prioriteto režimų, naudinga ir svarbu pasiekti sudėtingesnius nustatymus, pvz., ISO Min ir ISO Max slenksčio nustatymus arba net mažiausius užrakto greičio slenksčius. Net jei esate pradedantysis, vieną dieną nebūsite ir gailėsitės, kad neturėsite šių funkcijų.
  • automatinis fokusavimas : Atrodo akivaizdu, bet fotoaparatas su geru automatiniu fokusavimu yra būtinas, jis turi būti greitas ir tikslus, kad objektai būtų tobulai tobulinami.
  • Įvairūs keičiami lęšiai : Nesvarbu, ar perkate savo pirmąjį fotoaparatą, ar papildote savo arsenalą, fotoaparato gamintojas, siūlantis platų objektyvų asortimentą, yra svarbus būsimiems atnaujinimams. Nors fotoaparatai paprastai tiekiami standartiškai su gana universaliu 18–55 m priartinimo tipo objektyvu, būsite linkę specializuotis vienoje srityje ir norėsite pasiūlyti sau gerą fiksuotą židinio nuotolį (fotografavimui 27 arba 35 mm). , 80 mm portretams arba dar didesnis sporto ar gyvūnų fotografavimui!)

Pirmyn į 2022 metų atranką!


Įrenginiai iki 500 USD

Tikrai nesiūlysiu investuoti į fotoaparatą su tokiu biudžetu. Žinoma, jų yra, tačiau paslauga nėra beprotiška ir neatitinka pirmiau nurodytų atrankos kriterijų.

Vietoj to aš siūlau:

  • Palaukite šiek tiek ilgiau, kad padidintumėte biudžetą!
  • Arba pasinaudokite ankstesnių įrenginių versijų galimybe, kurią jums pasiūlysiu iškart! Tiesiog pirmyn Rakuten ir turėsite platų dėvėtų prekių pasirinkimą neprilygstamomis kainomis! Ten ir pirkau lęšius iš kitur.

Kitu atveju kodėl gi neapsvarsčius tiesiog pasinaudoti savo išmaniuoju telefonu, jei jau turite gražų modelį?

Aukštos klasės išmanieji telefonai kaip Google Pixel 6, Samsung Galaxy S21 ar net iPhone 13 leidžia daryti puikius dalykus, jei išnaudojate juos taip, kaip jie yra geriausi, ir redaguojate vaizdus naudodami programinę įrangą, pvz., „Lightroom“ ar „Snapseed“.

Akivaizdu, kad nuotrauka su išmaniuoju telefonu yra per šviesmečius nuo to, kad suteiktų tokį patį malonumą ir tokį patį tikslumą, kokį galima padaryti naudojant gerą fotoaparatą.. Tačiau laukdami, kol surinksite biudžetą, galite praktikuotis gilindami tam tikras sąvokas ir žaisdami su savo išmaniojo telefono ribomis, tai gali būti tik jūsų noras turėti tokio vardo vertą fotoaparatą su pritaikyta ergonomika ir didelis paleidimo greitis. Tai man yra 2 svarbiausi išmaniojo telefono taškai, palyginti su gera kamera.


Prietaisai nuo 500 € iki 1500 €

  • Canon EOS M50 Mark II Yra su nedideliu 15-45 mm priartinimu. Šis mažas hibridas tinka visur ir be jokių kompleksų perkelia jus į nuostabų fotografijos pasaulį.
  • Sony Alpha 6400 yra su 16–50 mm f/3,5–5,6 priartinimu. Šio hibrido universalumo etalonas.
  • Fujifilm XT30 komplektuojamas su nuostabiu 18–55 mm XF priartinimo objektyvu. Kai paragauji „Fujifilm“ hibridų, sunku grįžti prie kažko kito… objektyvų asortimentas dabar yra išsamesnis ir, svarbiausia, pigesnis nei daugelis konkurentų.

Leave a Reply