Kaip išsirinkti dailylentes savo namams?

15
Kaip išsirinkti dailylentes savo namams?
Kaip išsirinkti dailylentes savo namams?

Iš tikrųjų apkala maksimaliai apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų ir garantija a garso ir šilumos izoliacija iš išorės. Tikras pliusas taupant energiją, taigi ir į biudžetą, taip pat tausojant aplinką. Izoliuodami savo namus į atmosferą išleidžiate mažiau CO² ir padedate apsaugoti planetą, tuo pačiu užtikrindami ateities kartų gerovę.

Fasadui, kuriam reikia labai mažai priežiūros, rekomenduojamos dangos daugiausia yra kompozitinės (mediena + PVC) ir PVC. Pirmasis sujungia gražią natūralią medienos išvaizdą, išlaikant optimalią izoliaciją dėl PVC privalumų. 100 % perdirbama, tvirta ir lengvai montuojama dėl patentuotos nematomos spaustuko sistemos, kompozitinė danga yra kelių dydžių ir dviejų versijų – lygi arba perforuota. Dėl skirtingų spalvų kompozitinės medienos dailylentės gali patikti visiems skoniams ir taip papuošti jūsų namus funkcionaliai ir elegantiškai!

į PVC dailylentės, tuo tarpu taip pat turi viską! Jį lengva prižiūrėti ir montuoti, jis tinka visiems statybos ir renovacijos projektams. Itin ilgas tarnavimo laikas, tai yra sąjungininkas namams, nepriklausomai nuo poreikių ir norimo stiliaus. Dėl madingo dizaino ir plačios spalvų gamos jis lengvai derinamas su stalių dirbiniais ir po stogais.

Pasirinkus dangą, reikia pagalvoti Šilumos izoliacija ! Iš tikrųjų prastai apšiltintas namas per sienas gali prarasti apie 20 % energijos, kuri yra esminė. Tikslas – išsirinkti gerą izoliaciją savo namams! Dailylentės daugiau nei fasado efektas!

Deceuninck dailylentės yra gražios, bet taip pat tinkamos jūsų namams. Estetiškos, patvarios ir 100% perdirbamos šios sistemos lengvai montuojamos ant fasadų. Jie užtikrina maksimalią apsaugą nuo oro sąlygų ir garantuoja garso bei šilumos izoliaciją iš išorės. Tikras pliusas taupant energiją, taigi ir į biudžetą, taip pat tausojant aplinką.

Daugiau informacijos : www.deceuninck.fr

Similar Posts

Leave a Reply