Fikuso ženšenis, užuomina į rytus namuose

12
Fikuso ženšenis, užuomina į rytus namuose
Fikuso ženšenis, užuomina į rytus namuose

Šviesa ant fikuso ženšenio

Jei šis vardas skamba labai Rytųtai akivaizdžiai neatsitiktinai. Kilęs iš Japonijosfikuso ženšenis yra rytietiškas augalas auginami nuo XIV a. O fikuso ženšenį atpažįstame iš jo blizgūs, odiški, ovalūs lapai, šakota šaknis ir vingiuotos formos. Turtingas baigėsi 2000 veisliųfikusas yra tikras meno kūrinys, kurį galima pasiekti 2 metrai aukščio.

Iš Rytų į Vakarus

Šiais laikais ir ši 15 metųšis bonsas daugiausia auginami Kinijoje ir Malaizijoje. Tačiau jo kultūra gana stebina, nes čia auginamos tik fikuso ženšenio šaknys! Jie tada importuojami į Vakarus per olandų augintojuskurie vėliau juos augina šiltnamiuose.

Auksinės fikuso ženšenio taisyklės, auksinės taisyklės

Rūpinimasis bonsu iš pirmo žvilgsnio neatrodo varginantis uždavinys, tačiau reikia nepamiršti, kad kiekvienas augalas nusipelno gero prižiūrėtojo būti aukščiausios formos. Fikuso ženšenis yra augalas, kuriam naudinga a puiki gyvenimo trukmė, jei juo bus gerai pasirūpinta. A būtinas saikingas laistymas ir reguliarios trąšos, pradėti. Atsižvelgiant į sezonus, priežiūra nėra vienoda! vasara, Ficus ženšenis gali eiti pasivažinėti sode, bet pavėsyje. Žiemašis bonsas džiaugiasi grynas oras, apie 12°C. Kas sako augalas, sako augimas. Jei norite išlaikyti nedidelį ženšenio fikusą, jums reikės karts nuo karto jį genėkite.

Žinoti :

Fikuso ženšenis yra augalas jautrus pokyčiamstodėl jai tai nėra neįprasta prarasti lapusjei pakeisite.

Esant sausam oruiarba pakeliui įjungus centrinį šildymą, nepamirškite purkšti jūsų fikuso ženšenis, kad jis neišdžiūtų.

www.maplantemonbonheur.fr

Leave a Reply