Efektyvi vidaus izoliacija vasarą ir žiemą

7
Efektyvi vidaus izoliacija vasarą ir žiemą

Vidaus izoliacija buveinėje yra būtina. Renovuojamame ar statomame name jis tiesiogiai dalyvauja energingas pasirodymas, taip pat sandarinimas ir apsauga. Gerai apšiltintas namas – tai namas, kuriame jautiesi gerai. Vidaus izoliacija palaiko šilumą namuose žiemą ir garantuoja švelnią temperatūrą vasarą. Gera vidaus izoliacija riboja šilumos tiltelius ir leidžia žymiai sutaupyti energijos kurios yra tokios pat naudingos planetai, kaip ir gyventojų komfortui.

Jis egzistuoja 2 izoliacijos tipai: termoizoliacijakuris palaiko šilumą arba vėsumą, ir garso izoliacija (arba akustinis), kurio paskirtis – slopinti ir apriboti vidinio ar išorinio triukšmo sklidimą.

Šilumos izoliacija: kovoti su energijos praradimu ir padidinti komfortą

Siekiant išvengti šilumos nuostolių ir parazitinių oro nutekėjimų, tai yra paviršiai, besiliečiantys su išore, turi būti puikiai izoliuoti. Šilumos izoliacija susideda iš skirtingų medžiagų kaip „barjeros“ naudojimo ir šilumos ar gaivos išlaikymo skirtingose ​​gyvenamosiose namo erdvėse. Atraminės sienos yra pagamintos iš daugiau ar mažiau izoliacinių medžiagų, todėl būtina papildomai izoliuoti.

Garso izoliacija: už pelnytai ramybei

Norėdami gauti optimalų komfortą ir paversti savo namus ramybės prieglobsčiu, turėtumėte įrengti a pritaikyta garso izoliacija. Jo funkcija yra susilpninti ar net panaikinti smūgio triukšmo ir kasdieninio triukšmo (žingsniai, krintantys objektai, išorinė aplinka ir kt.) plitimą, kurie yra neįvertinti nemalonumai: vieniems nereikšmingi, kitiems jie gali būti pragaras.

Paprasti sprendimai namų vartotojams, garantuojantys profesionalią kokybišką rezultatą

Dabar „pasidaryk pats“ parduotuvėse galima rasti keletą sprendimų, skirtų sienoms ir grindims izoliuoti, taip pagerinant šiluminį ir (arba) akustinį komfortą. Nesvarbu, ar tai mėgėjai „pasidaryk pats“, ar naujokai į gali padaryti asmenys patys ir dažnai tiesiog jų šiltinimo darbai už mažesnę kainą.

Visiems vidaus sienų ir grindų šiltinimo darbams, asortimentas plataus vartojimo prekės Soprema pateikia lengvai pasiekiamą atsakymą, garantuojantį optimalų šiluminį ir garso našumą:

  • Celiuliozinė vata yra produktas iš biologinių išteklių sektoriuje ir aukštos kokybės šilumos ir garso izoliacija su vertingu turtu fazių poslinkio požiūriu. Jis yra birių celiuliozės pluoštų, gaunamų iš rūšiuoto ir susmulkinto perdirbimo popieriaus, pavidalu, kad būtų atsparus ugniai ir pelėsių atsiradimui. Ačiū už įvairios pozos technikos (pučiama, insufliacija ir šlapioji projekcija), naudojama tiek nebaigtų statyti ar prarastų palėpių, tiek vertikalių sienų ir grindų termoakustinei izoliacijai.
  • Daugiafunkcinė didelio atsparumo ekstruzinio polistirolo (XPS) izoliacija. Lekstruzinio polistirolo XPS plokštė iš Soprema yra itin atspari. Dėl puikaus šilumos laidumo jis naudojamas kaip daugiafunkcinė izoliacija tiek viduje, tiek išorėje. Apdaila „liežuvėlis ir griovelis“ 4 gaminio pusėse garantuoja a ištisinė sienų izoliacija su metaliniu rėmu. Ant grindų, jis dedamas po plūduriuojančiu lygintuvu ir puikiai atsparus gniuždymui. Greitį ir lengvą montavimą garantuoja 4 kraštai, kurie susilieja kaip dėlionė. Didelio našumo ekstruzinio polistireno (XPS) plokščių asortimentas puikiai dera su iš standžiųjų poliuretano putų (PU), didelio našumo.
  • Aukštos kokybės poliuretano pamušalo izoliacijayra plokštė iš standžios izoliacinės poliuretano putos, klijuojamos prie gipso kartono. Šis kompleksas, dar vadinamas padvigubėjimu, įgyvendinamas klijuojant arba ant rėmo ir suteikia nepriekaištingą apdailą. Ši plokštė skirta vidaus apšiltinimui, tinka visų tipų naujoms statyboms ar renovacijai.

Hidroizoliacijos, izoliacijos ir namų apsaugos sistemų pradininkas, prekės ženklas Soprema nuo šių metų plačiajai visuomenei pristato 3 naujus gaminių asortimentus, atitinkančius profesionalius kokybės kriterijus. Įrengta labai edukacinė pakuotė, orientuota į naudojimo paprastumą, kiekviena serija atitinka spalvą su paprastais paaiškinimais, kurie leidžia labai lengvai montuoti. Visi turimi produktai ir procesai leidžia efektyviai ir tvariai optimizuoti namo apvalkalą, laikantis galiojančių taisyklių.

Daugiau informacijos : http://particuliers.soprema.fr/fr/

Leave a Reply