bugnes lyonnaises arba carnaval beignets

12
bugnes lyonnaises arba carnaval beignets
bugnes lyonnaises arba carnaval beignets

bugnes lyonnaises arba carnaval beignets

Sveiki visi,

Čia yra receptas Bugnes iš Liono, bugnes lyonnaises ar net Karnavalinės spurgos receptas pūkuotas bugnes kaip sužinojau iš savo svainės prieš daug metų, tai receptą laikiau lapelyje savo dienoraštyje ir sutikau prieš 2 metus, ką man patiko daryti ir perdaryti receptą, ir šiandien dalinuosi su jumis vaizdo įraše.

Tai idealus užkandžių receptas, be to, mano vaikai mėgsta šias minkštas spurgas ar net gerai atšaldytas spurgas. Mano vyrui ypač patinka miltiniai sfenj arba mamos churros. Tikrai mėgstu spurgas visomis jų formomis, bet turiu pripažinti, kad šokoladinio pyrago ar citrininio pyrago paruošimas man užtrunka mažiau laiko, hihihihi.

Spurgų paruošimas pats savaime yra nesudėtingas, nes ruošiama gera naminė duona, kas man nepatinka ypač kepti, ypač kai šalta kaip šiuo laikotarpiu, o atidarius langą, tai tarsi atidarant duris. Sibiras.

Kai randu ką nors, kas kepa, prisipažįstu, kad spurgas galėčiau gaminti kiekvieną dieną, hihihihi. Alžyre šitą kepimo darbelį visada atlieka mano mama, hihihih, bet Alžyre turiu didelę terasą ir dujinį trikojį, todėl lauke sklinda visi kepimo kvapai.

Nepaisant visų šių trūkumų, kai tik mano vaikai manęs paprašo pagaminti bulgarų arba spurgų, aš nedvejodama pradedu visus šių ruošimo etapus, kad tik jiems patiktų.

Šį keksų receptą išbandė ir patvirtino keli mano sekėjai, visada puikiai pasisekęs, o lengvų, itin erdvių bugnių rezultatas, kad galite valgyti 10 vienu metu to net nesuvokdami. Taigi negrįžk ir nekaltink manęs, jei priaugsi svorio!

Receptą gaminau su Thermomix, kad minkymas vyktų greičiau, bet tai paprastas receptas, kurį galima atlikti minkikliu arba rankomis (maišelyje, kaip man labiau patinka), šį metodą galite pamatyti spurgų recepte su obuolių padažas.

bugnes lyonnaises, carnaval beignet
bugnes lyonnaises, carnaval beignet

bugnes lyonnaises arba carnaval beignets

patiekalo tipas spurgos, užkandis
Paruošimo laikas 15 minučių
Maisto gaminimo metas 10 minučių
Bendras laikas 1 valandą 10 minučių

„Thermomix“:

  • Į Thermomix dubenį sudėkite vandenį, cukrų ir greitai paruošiamas kepimo mieles.

  • aktyvuoti 37°C, 1 min, šaukšto greičiu.

  • įpilkite kiaušinių, apelsinų žiedų vandens, druskos ir miltų,

  • 5 minutėms suaktyvinkite „Thermomix“ minkymo parinktį.

  • Minkymo metu pro angą įpilkite sviesto nedideliais kiekiais.

  • išimkite tešlą ir susukite į rutulį. uždenkite nuo skersvėjų ir leiskite padvigubėti.

  • paimkite tešlą, išdžiovinkite ją ant miltais pabarstytos vietos

  • Tešlą iškočiokite maždaug pusės centimetro storio. Iškirpkite jį deimantų pavidalu ir padarykite įpjovą deimantų centre.

  • Įkaitinkite aliejų ir panardinkite į jį kiekvieną bugnelį, kai jis bus karštas. Kai tik bugnes iškils į paviršių, apverskite juos šakute. Kai tik jie bus auksiniai, nusausinkite kiaurasamčiu ir padėkite ant lėkštės, padengtos popieriniu rankšluosčiu.

  • Prieš patiekdami palikite atvėsti ir pabarstykite cukraus pudra.

Paragauti Užgavėnės Greitas maistas Lengvas gaminimas Alžyras Spurgos Thermomix

Išbandėte vieną iš mano receptų, atsiųskite nuotraukas į mano el.

Jei norite gauti receptus mano greito ir paprasto maisto gaminimo tinklaraštis, užsiprenumeruokite mano naujienlaiškį:

Similar Posts

Leave a Reply