6 geriausios laidinės į ausis įstatomos ausinės 2022 m

13
6 geriausios laidinės į ausis įstatomos ausinės 2022 m
6 geriausios laidinės į ausis įstatomos ausinės 2022 m

Galiausiai nusprendėte investuoti į geras ausines savo išmaniajam telefonui ar audiofilų grotuvui? Atraskite dabar geriausių laidinių į ausis įstatančių ausinių pasirinkimą rinkoje. Klasifikavimas atliekamas pagal kainų diapazoną, kad galėtumėte rasti savo biudžetui tinkamą modelį.

Kodėl laidinės ausinės!?!

Akivaizdu, kad belaidžio ryšio, Bluetooth, laidinių ausinių pirkimas gali atrodyti šiek tiek netinkamas. Todėl visiškai nekaltinčiau jūsų, jei nuspręsite apsikabinti ant kaklo ir kuo greičiau palikti šį straipsnį 😉 ir rekomenduoju susipažinti su mano geriausių True Wireless ausinių pasirinkimu!

Dabar galbūt norėsite perskaityti kelis argumentus, kuriuos turiu jums pasiūlyti laidinių ausinių naudai… o dabar tai „Apple Music“ perjungia visą savo katalogą į „Hi-Fi“ kokybę be papildomų mokesčių laidinių ausinių naudojimas vėl tampa akivaizdus net tarp Apple vartotojų, kurie, atrodo, atranda, kad be laidinio garso nėra geros kokybės 😉

Garsas yra daug geresnis laidu nei Bluetooth – Jei esate labiau audiofilų tipas, laidinis išlieka norma, nes šiuo metu tai yra vienintelis būdas perduoti nesuspaustą signalą ir mėgautis aukšta garso kokybe. Tai būtina, jei turite Qobuzz prenumeratą arba išmaniajame telefone saugote muziką FLAC arba ALAC formatu arba nešiojamąjį garso grotuvą. Jei esate patenkintas savo „Spotify“ prenumerata, kad galėtumėte klausytis muzikos, mano pirmasis argumentas žlunga. Jei naudojate „Apple Music“, žinokite, kad katalogas atitinka „Hi-Fi“ kokybę… be papildomų mokesčių!

Laidinės ausinės kainuoja pigiau – Esant tokiai pačiai komponentų kokybei, laidinių ausinių pora kainuoja pigiau nei „Bluetooth“ ausinės. Tai paaiškinama tuo, kad „Bluetooth“ ausinėse įdiegta daugiau technologijų: integruotas DAC ir baterija.

Laidinės ausinės tarnauja ilgiau – Galėjau nuo to pradėti, bet nemanau, kad niekam būtų šokas pirkti už 250 € ausines, kurios per 4 metus neteks pusės savo baterijos veikimo laiko. Kai tik yra baterija, ar tai būtų atsuktuvas, ar išmanusis telefonas, ar dulkių siurblys, po kurio laiko ji nebeveiks, gamintojų džiaugsmui. Jei jums nesiseka arba bent šiek tiek gerbiate planetą… pasakykite mano draugams!

Laidinės ausinės visada paruoštos naudoti – Pasakysiu akivaizdu, bet belaidės ausinės turi būti įkraunamos! Ir aš praradau skaičių, kiek kartų ėjau sportuoti ir po valandos ausinės sustoja, nes išsikrovė baterija.

Mažesnė rizika prarasti laidines ausines – Mano paskutinis punktas yra neatsakomas, „True Wireless“ ausinės pasimeta daug lengviau. Tereikia pastūmimo, staigaus gesto, o brangi ausinė išslys iš ausies ir atsidurs latake. Taip dažnai atsitinka, kad „Apple“ net parduoda ausines atskirai per savo AV paslaugą.

Ar patvirtinate laidą?

Jei nepabėgote, sveikiname! Norėdami klausytis muzikos kelyje CD arba didelės raiškos garso kokybe, jums reikia:

  • Arba iš išmaniojo telefono
  • Arba iš tokio audiofilo grotuvo, kaip Astell & Kern KANN kuris kainuoja ranką arba daug lengviau prieinamą prekės ženklo diską FiiO.

Aukščiausios klasės išmanieji telefonai ir nešiojamieji audiofilai aprūpinti labai aukštos kokybės DAC. DAC yra lustas, atsakingas už skaitmeninio signalo konvertavimą į analoginį elektrinį signalą, kuris vibruos jūsų ausinių tvarkyklių (garsiakalbių) membranas. Siaubingas DAC Volfsonas „Samsung Galaxy S“ su jack prievadu yra geras pavyzdys.

Audiofilų forumuose pripažįstama, kad DAC ir stiprintuvo komponentai įtakoja apie 25 % garso kokybės. Likę 75% patikėti ausinėms. Iš čia ir kilo šio straipsnio susidomėjimas.

Deja, kalbant apie ausines, su išmaniaisiais telefonais pristatomos ausinės yra labai prastos kokybės. Gamintojų dėl to kaltinti negalime, nes gera ausinių pora yra brangi ir gerokai pabrangintų išmanųjį telefoną.

Jei jūsų išmanusis telefonas neturi Jack prievado, o tai, deja, tampa norma, tai reiškia, kad nėra integruoto DAC. Tada jums tereikia a USB-C > lizdo adapteris jei naudojate Android arba a Lightning > Jack adapteris jei naudojate iOS. Tada DAC integruojamas tiesiai į adapterį. Atsižvelgiant į mažą dydį, jis atliks savo darbą, tačiau galios nepakaks didelėms aukščiausios klasės ausinėms maitinti, tačiau nekelia problemų.

Užteks kalbų čia yra kremas!

Geriausios laidinės ausinės iki 100 USD

Geriausios „Bluetooth“ ausinės: „Sennheiser Momentum“ į ausį
„Sennheiser Momentum“ į ausį
  1. Sennheiser CX 300 S– Labai geras šių ausinių kainos ir kokybės santykis (nuotraukos aukščiau) su aiškiais ir giliais žemaisiais dažniais ir labai gerais viduriniais ir aukštais dažniais. Po trumpo 48 valandų įsilaužimo būsite tikrai užkariauti. Tiesiog trūksta mažo segtuko mikrofonui laikyti. Detalė.
  2. Sony MDR-EX650APTMetų ausinės 50-150 eurų kategorijoje svetainėje What Hifi turėsite teisę į gerą garsą labai elegantiškame žalvariniame dėkle. Taip pat atkreipkite dėmesį į gana storą laidą, kuris suteikia jam patikimo tvirtumo.
  3. SoundMagic E10S – Kitas modelis su sodriu garsu ir per visą garso spektrą už labai patrauklią kainą. „SoundMagic“ yra puiki, nes dėl reguliuojamos jungties ta pati ausinė suderinama ir su „iPhone“, ir su „Android“. Taigi galite valdyti bet kurį išmanųjį telefoną be jokių rūpesčių.

Ką tik atradote 3 puikios kokybės į ausis įleidžiamų ausinių modelius, kurių biudžetas vis dėlto yra labai pagrįstas atsižvelgiant į tai, ką atrasite vėliau. Tiesa, 300 Eur kainuojantis modelis pasiūlys subtilesnio muzikalumo, tačiau pasirinkimo nepasigailėsite, jei biudžetas bus ribotas, taip pat turite daryti tai, ką galite sau leisti. Šios ausinės leis jums atrasti ir iš naujo atrasti savo muziką, smagiai pereiti iš naujos poros į su išmaniuoju telefonu pateiktą porą, kad suprastumėte skirtumą.

Geriausios į ausis įdedamos ausinės iki 350 USD

Geriausios ausinės iki 300 USD: „Sennheiser IE80“.
Dėl tobulo Sennheiser iE80 garso balanso jis yra geriausiai parduodamas
  1. Sennheiser iE80 S – Į aukštąjį lygį patenkame su Sennheiser mėgstamu muzikalumu: aiškus ir tikslus aukštųjų, vidutinių ir žemųjų dažnių garsas. Ne visi įvertins labai futuristišką išvaizdą ir laidus, kurie eina iki ausies viršaus, tačiau aukščiausioje diapazono dalyje galite tiesiog išbandyti puikias patirtis. Sėkmingas statymas už šią į ausis įdedamų ausinių porą. (nuotraukos aukščiau)
  2. Shure SE425 – Graži pora permatomų 2 krypčių ausinių kiekvienai ausiai. Shure garsas paprastai yra gana sausas, o žemųjų / vidutinių / aukštųjų dažnių lygiai gana suderinti, o tai labai malonu tiems, kurie nemėgsta turėti vyraujančių žemųjų dažnių. Jei jau turėjote galimybę naudotis klausymosi garsiakalbiais (stebėjimas tiems, kurie užsiima kompiuterine muzika), rasite tuos pačius pojūčius – galėsite išgirsti visas muzikos subtilybes tomis sąlygomis, kuriomis ji buvo sukurta. Dėl šios priežasties jas aiškiai galima vadinti profesionaliomis ausinėmis. Prisimink tai kabelis yra keičiamas kuri apsaugo jūsų investicijas.
  3. FiiO FH5 – Nežinau, ką manote apie šiuos FH5, bet jie siunčia paštetą. Vienoje ausinėje yra 4 tvarkyklės, kad galėtumėte mėgautis šiltu ir šiltu garsu, puikiai tinkančiu klausytis roko / pop muzikos. Kabelis nuimamas, gerai matosi.

Išvada

Tikiuosi, kad šis 6 geriausių į ausis įstatytų ausinių pasirinkimas, suskirstytas pagal jūsų biudžetą, padėjo jums pasirinkti. Žinoma, yra ir kitų gerų produktų. Tačiau šios ausinės yra labai sėkmingos ir yra vertinamos įvairiuose audiofilų forumuose ir specializuotose svetainėse.

Reikia pasakyti, kad šis nepretenzingas, bet visiškai originalus straipsnis pirmą kartą buvo paskelbtas SysKB [syskb.com]?

Štai mano GPS skirtas važiuoti dviračiu! „Garmin Edge 830“ yra tikra sėkmė, nes įjungtas daugiau nei 15 valandų žemėlapių sudarymas ir dabar visiškai tobulas jutiklinis ekranas, kuris reaguoja į pirštą ir akį, kaip išmanusis telefonas.

Sukurkite maršrutą „Strava“ arba „Garmin Connect“ ir jis iš karto persiųs į jūsų GPS. Jei skubate ar esate nepažįstamoje vietoje, kilpos generatorius tiesiog jus nukreips. Jei nuspręsite pakeisti maršrutą ir pasirinkti kitą maršrutą, perskaičiavimas vyksta automatiškai ir jums bus pasiūlytas naujas maršrutas.

Peržiūrėkite mano geriausių GPS reitingą, kad sužinotumėte daugiau!

GPS dviratis

Similar Posts

Leave a Reply