5 geriausios nemokamos „Microsoft Paint“ alternatyvos

13
5 geriausios nemokamos „Microsoft Paint“ alternatyvos
5 geriausios nemokamos „Microsoft Paint“ alternatyvos

Jūs visi žinote Microsoft Paint paprastai vadinamas dažyti. Ši nedidelė vektorinio piešimo programinė įranga, integruota sistemoje Windows, pasižymi tuo, kad ją greitai atidaro ir leidžia atlikti kai kuriuos pagrindinius pakeitimus. Nepaisant to, jo funkcionalumas yra labai ribotas, net jei jis buvo išplėstas.

Dažai nevaldo sluoksnių, leidžiančių atlikti nedidelius pagrindinius mazgus. Tai nesiūlo optimizavimo efektų ar filtrų jūsų nuotraukoms redaguoti. Kai redagavimo įrankių yra per mažai.

Taigi sprendimas nebūtinai yra „Photoshop“, kuris, atvirkščiai, yra per sudėtingas naujokui.

Kviečiu atrasti 5 puikios „Paint“ alternatyvos.

5 geriausios nemokamos „Microsoft Paint“ alternatyvos

Dauguma šios programinės įrangos yra suderinamos su „Windows“, „Linux“ ir kartais „Mac“.

Taip pat rekomenduoju pasirinkti grafines planšetes, kad būtų lengviau redaguoti ir piešti kompiuteriu.

1- Paint.net [Télécharger]

Paint.NET yra vaizdų ir nuotraukų redagavimo programinė įranga, skirta kompiuteriui, kuriame veikia „Windows“. Jame yra intuityvi ir naujoviška vartotojo sąsaja, palaikanti sluoksnius, neribotą anuliavimą, specialiuosius efektus ir daugybę naudingų bei galingų įrankių. Aktyvi ir auganti internetinė bendruomenė teikia draugišką pagalbą, mokymo programas ir papildinius.

Tai tikra alternatyva tokiai programinei įrangai kaip „Adobe Photoshop“.

2- Irfanview [Télécharger]

Programą naudoti dar lengviau nei Paint.net. Jame yra įrankiai vaizdams pasukti, apversti ir keisti dydį, taip pat vieno spustelėjimo mygtukai, skirti vaizdams konvertuoti į pilkos spalvos ir kitas spalvų paletes. „Irfanview“ palaiko daugiau failų formatų nei „Microsoft Paint“ ir netgi gali atidaryti animuotus GIF.

3 – GIMP [Télécharger]

GIMP yra kelių platformų vaizdų rengyklė, skirta GNU/Linux, macOS, Windows ir kitoms operacinėms sistemoms. Tai nemokama programinė įranga, galite keisti jos šaltinio kodą ir platinti modifikacijas.

Nesvarbu, ar esate grafikos dizaineris, fotografas, iliustratorius ar mokslininkas, GIMP suteikia jums sudėtingų įrankių jūsų darbui atlikti. Naudodami GIMP galite toliau pagerinti savo produktyvumą dėl daugybės tinkinimo parinkčių ir trečiųjų šalių įskiepių.

4-Inkscape [Télécharger]

„Inkscape“ yra nemokama atvirojo kodo vektorinės grafikos rengyklė, skirta GNU/Linux, Windows ir MacOS X. Ji siūlo gausų funkcijų rinkinį ir yra plačiai naudojama meninėms ir techninėms iliustracijoms, tokioms kaip animaciniai filmai, iliustracijos, logotipai, tipografija, diagramos ir schemos. Ji naudoja vektorinę grafiką, kad būtų galima aiškiai spausdinti ir atvaizduoti neribota skyra, ir nėra susieta su fiksuotu pikselių skaičiumi, kaip rastrinė grafika. „Inkscape“ kaip pagrindinį formatą naudoja standartizuotą SVG failo formatą, kurį palaiko daugelis kitų programų, įskaitant žiniatinklio naršykles.

5-Artweaver [Télécharger]

„Artweaver“ yra visapusiškas dažymo įrankis su dideliu iš anksto pagamintų tikroviškų teptukų rinkiniu, skirtu kūrybiškai piešti ar tiesiog eksperimentuoti. Artweaver tinka pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

Jis turi galingą ir labai konfigūruojamą šepečių sistemą, leidžiančią imituoti daugybę skirtingų šepečių. Kiekvieną šepetėlio konfigūraciją galima išsaugoti kaip naują variantą arba net į naują kategoriją.

Yra dvi „Artweaver“ versijos: nemokama „Artweaver Free“ versija ir mokama „Artweaver Plus“ versija, kuri turi daugiau funkcijų nei nemokama versija.

Saugu, kad šiame pasirinkime rasite įrankį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Labai rekomenduoju Paint.net kasdien redaguoti nuotraukas (keisti dydį, apkarpyti, keisti plėtinį ir kt.). Bet ir mažiems montažams kurti dėl lengvai naudojamų sluoksnių.

Jei jus labiau domina piešimo piešimas pieštuku ar pieštuku vektoriniu piešimu, taip pat išbandykite „Inkscape“.

Jei esate „Photoshop“ arba „Lightroom“ mėgėjas (jei norite pažangaus nuotraukų redagavimo), turėsite užsiprenumeruoti „Adobe Creative Cloud“ arba nelegaliai atsisiųsti „Photoshop“ ir „Lightroom“, jei turite pirato sielą.

Štai mano GPS skirtas važiuoti dviračiu! „Garmin Edge 830“ yra tikra sėkmė, nes įjungtas daugiau nei 15 valandų žemėlapių sudarymas ir dabar visiškai tobulas jutiklinis ekranas, kuris reaguoja į pirštą ir akį, kaip išmanusis telefonas.

Sukurkite maršrutą „Strava“ arba „Garmin Connect“ ir jis iš karto persiųs į jūsų GPS. Jei skubate ar esate nepažįstamoje vietoje, kilpos generatorius tiesiog jus nukreips. Jei nuspręsite pakeisti maršrutą ir pasirinkti kitą maršrutą, perskaičiavimas vyksta automatiškai ir jums bus pasiūlytas naujas maršrutas.

Peržiūrėkite mano geriausių GPS reitingą, kad sužinotumėte daugiau!

GPS dviratis

Similar Posts

Leave a Reply